ANASAYFA HAKKIMIZDA SERVİS AĞLARIMIZ VİDEO İLETİŞİM
LİNKLER
 
 KURU TEMİZLEME
 HALI YIKAMA
 PERDE TEMİZLİĞİ
ARAÇLARIMIZ
 ŞUBELERİMİZ
 

 

ZİRVE HALI YIKAMA VE KURU TEMİZLEME LİMİDET ŞİRKETİ

Tül ve kumaş perdelerin temizliği

Kumaş ve tül perdeleriniz sadece kuru temizlemeye uygun olabilir, bu sebepten dolayı tül ve kumaş perdelerinizi kuru temizlemecide yıkatmanızı öneriyoruz. Eğer ki yıkamaya uygun tülleriniz mevcutsa onları 40 derecede çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz.

Katlamalı perdelerin temizliği: Unutmayın katlamalı perdeler 2 cinste olabilirler, tül ve kumaş. Dolayısıyla bunları uygun temizleme koşullarında yıkamalısınız. Fakat elinizdeki perde yıkamaya uygunsa 30 derecede yıkamak uygundur.

     

Stor perdelerin temizliği: Bu tür perdeler, %100 polyester kumaş tipi hariç yıkanmazlar. Eğer stor perdeniz %100 polyester kumaş tipi değilse, size önerimiz perdenizi elektirik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almanızdır. Perdecinize danışarak kumaşınızın tipini öğrenebilirsiniz. Eğer ki %100 polyesterse düz bir zemine yatırarak sabunlu sünger ile temizleyebilirsiniz.

Dikey perdelerin temizliği: Bu perdeler ise deterjan ve sudan etkilenmezler dolayısıyla bantları perde üzerinden çıkararak su ve deterjan ile temizlik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Ahşap jakuzi ve ahşap stor perde temizliği: Bu perdeleri fiber toz alıcılarla veya kaz tüyüyle temizleyebilirsiniz.ZİRVE KURU TEMİZLEME

Müşteri hizmetleri
   
 


 
                                                                        Zirve Kuru Temizleme & Halı Yıkama lİMİDET şİRKETİ   Ümraniye  İSTANBUL